Brutál Black Friday hét. 11.20-27.
Itt valódi, bőséges készlettel várjuk! Bármennyit vehet, nincs megszabva, mint a gagyicska-emagocskán /ott csak 4 darabot lehetett venni!/...
64 fajta, 80.000 db termék, -25-80%
+ Ajándék 3.000 Ft értékű 18W Led lámpa! /3.000 Ft felett vásárlás felett ajándék lámpa, 18W, 1500 lumen, 3.000 Ft értékű por és páramentes Tri-proof! Egy vásárló csak egyszer kaphat! Csak 1.000 db ajándék termék van!/ A visszaigazoló mailben benne lesz az ajándék lámpa!
+Ráadás! Extra nyitva tartás!
11.26. szombaton is nyitva 10-16H-ig: 1134. Lőportár utca 20/ Lehel- Lőportár sarok/; 1152. Budapest Városkapu utca 3. /Praktiker melett/
11.26-27. szombat-vasárnap 10-18H-ig nyitva: Budaörs, Tesco parkoló, Shell kút melletti üzletünk. https://leddiszkont.hu/kapcsolat.html
Led tápegység, Led tápegység Mean Well
Led Mean Well tápegység LRS-35-12, 12V, 35W, 3A, 2 év garancia!
| Cikkszám | LLTMWLRS12V35W |
| Feszültség | 12V |
| Fogyasztás | 35W |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 99*82*30 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 36 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Teljes készlet | ✓ | 254 db |

